Здобувачі освіти відвідали клінічну базу ННМІ СумДУ «Клініка Сміянових»

21 жовтня в рамках дисципліни «Проблемно-орієнтовне навчання», що викладається на кафедрі громадського здоров’я доцентом Т.В. Івахнюк, студенти ІІІ курсу відвідали клінічну базу ННМІ СумДУ «Клініка Сміянових» та отримали консультацію доктора медичних наук, професора В.А. Сміянова з метою набуття практичних навичок та теоретичних знать в аспекті клінічного кейсу, який розглядався під час занять.  Під час візиту студенти ознайомилися з методикою отоскопії, аудіограми, риноскопії та ін., отримали консультацію щодо найбільш розповсюджених захворювань отоларингологічного профілю. Слід зазначати, що проблемно-орієнтоване навчання значною мірою відрізняється від традиційного методу подачі знань. Уся навчальна діяльність у такому разі сконцентрована навколо вирішення поставленого завдання певного клінічного кейсу, а викладач під час занять – це навчальний гід та тьютор для студентів.