Міжнародна конференція з бальнеології та фізичної медицини «ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНОЇ МЕДИЦИНИ»

27-28 січня 2022 року Кафедра Громадського здоров’я та Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини, сумісно з польським виданням Aluna Publishing House проводять міжнародну заочну on-line конференцію з бальнеології та фізичної медицини «ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНОЇ МЕДИЦИНИ». У конференції приймуть участь представники з різних ВНЗ України та Польщі. Матеріали конференції (статті та тези) будуть опубліковані у журналі Acta Balneologica – Варшава, Польща (індексація Web of Science (ESCI), MNiSW, Index Copernicus).