Реалізація проблемно-орієнтованого навчання на кафедрі громадського здоров’я

На кафедрі громадського здоров’я в рамках вивчення дисципліни вільного вибору кафедри громадського здоров’я “Проблемно-орієнтоване навчання в аспекті громадського здоров’я” студенти розв’язували кейс по туговухості. По завершенню його розв’язання – 23 жовтня 2023 року, студенти відвідали спеціалізовану клініку Сміянових. Під час візиту до клініки Сміянових фахівці клініки ознайомили студентів із методикою проведення та інтерпретацією результатів аудограми, тесту Рінне та Вебера, отоскопії тощо.
Даний предмет заснований на методах проблемно-орієнтованого  (problem-based learning, PBL) та кейс-орієнтованого навчання. Ці методики навчання, під час імплементації яких певна проблема – клінічний випадок, виступає в якості контексту й основної рушійної сили здобуття нових знань та вмінь. Уся навчальна діяльність у такому разі сконцентрована навколо вирішення поставленого завдання – постановки діагнозу та розробки алгоритму лікування віртуального пацієнта.