Викладачі кафедри громадського здоров’я відвідали лекцію професора Вінченцо Альфано

Відкрита лекція-дискусія за темою «Tightness and Loseness as cultural factors: an application to explain vaccination attitudes» італійського професора Вінченцо Альфано з  Університету в Неаполі «Parthenope» відбулася 24 жовтня в онлайн форматі. Тематика лекції актуальна і розкриває ставлення населення до вакцинації на прикладі країни Італії.

Викладачі кафедри громадського здоров’я з задоволенням прийняли участь у  заході, оскільки в Україні також існує безліч стереотипів щодо питання вакцинації і потрібно знаходити шляхи вирішення їх подолання.

Вдячні організаторам заходу за можливість долучитися до лекції-дискусії і обмінюватися досвідом з науковцями Європейських країн щодо важливих питань збереження здоров’я населення.