Медична конференція «International Scientific Conference on Medicine»

Науковці Медичного інституту СумДУ відвідали міжнародну наукову медичну конференцію «International Scientific Conference on Medicine», що проходила в університеті Латвії в Ризі, де поспілкувалися з колегами з інших установ  та взяли участь у пленарному та секційних засіданнях за напрямками: громадське здоров’я, хірургія, педіатрія та внутрішня медицина.

Науковцями кафедри громадського здоров’я д.мед.н., професором Сміяновим Владиславом Анатолійовичем, к. мед. н. Курганською Вікторією Олександрівною та старшим викладачем кафедри Сміяновою Ольгою Іванівною була представлена доповідь на тему «Vaccination coverage rates and the incidence of vaccine preventable disease among children in Sumy region of Ukraine». Науковці з Сумського державного університету та науковці з Латвії та інших країн  обговорили теми можливої майбутньої співпраці, безпосередньо у напрямку розвитку громадського здоров’я.