Доцентка кафедри громадського здоров’я прийняла участь у IV Міжнародному конгресі про корисні мікроорганізми «PRO/PRE Biotics 2022»

Доцентка кафедри громадського здоров’я Тетяна Івахнюк прийняла участь у IV Міжнародному конгресі про корисні мікроорганізми «PRO/PRE Biotics 2022». Основними напрямками даного конгресу були гастроентерологія; акушерство та неонатологія; педіатрія; пробіотична терапія в  пульмонології, алергології та дерматології; фармакологія та мікробіологія. Під час конгресу розглядались актуальні питання міждисциплінарного використання про- , пре- та постбіотиків; обговорювались питання сучасні дані щодо репродуктивного мікробіому; нові можливості та перспективи використання пробіотиків у педіатрії; пробіотична терапія в  пульмонології, алергології та дерматології; персоніфіковане лікування різних нозологій пацієнтів в Україні.