Доцентка кафедри громадського здоров’я відвідала форум «Building the Mental Wealth of Nations»

Доцент кафедри громадського здоров’я Вікторія Ясенок відвідала форум «Building the Mental Wealth of Nations», яка відбулася 17 січня у Давосі, Швейцарія.

Захід був організований Mental Wealth Initiative Сіднейського університету, з метою обговорити, що таке психічне багатство та як його можна виміряти та покращити. Оскільки сьогодні ми стикаємося з такими безпрецедентними викликами, як зміна клімату, збройні конфлікти, міграція населення та багато інших, захід мав на меті об’єднати людей з усіх галузей для співпраці та пошуку рішень для захисту та зміцнення духовного багатства наших націй.

Крім того, на форумі було представлено та обговорено міжнародний проект «Оцінка психічного здоров’я населення», який виконує команда науковців СумДУ та Цюріхського університету.