“12 Wroclawskie Dni Zdrowia Publicznego”

Під час конгресу обговорювались найбільш актуальні питання щодо проблем та викликів громадського здоров’я у східній Європі. Медичний інститут СумДУ був представлений двома працями за авторством Шуби Владислава та Шуби Катерини, науковий керівник Сміянов Владислав Анатолійович.

Тема усної доповіді:

«THE STUDY OF THE MOTIVATIONAL  COMPONENTSFOR ENSURING QUALITY OF CARE IN HEALTH CARE ESTABLISHMENTS ACCORDING TO  THE SURVEY OF PHYSICIANS OF INPATIENT AND OUTPATIENT DEPARTMENTS»

Тема доповіді з використанням постерів:

«LOW PHYSICAL ACTIVITY AS ONE OF THE RISK FACTORS FOR CARDIOVASCULAR DISEASЕ»

Окрім студентів  польских медичних університетів, участь у конгресі приймали представники Чехії, Німечинни. Україну окрім сумських студентів представляли також студенти з полтавської УМСА.

Інформація про захід була опублікована у журналі «Wiadomości Lekarskie». Роботи наших студентів високо оцінені польськими фахівцями.

За результатами обміну напрацюваннями та досвідом були досягнуті домовленості про подальшу співпрацю між студентами з різних країн.