Здобувачка освіти спеціальності 229 Громадське здоров’я провела просвітницькі лекції “Молоді про ВІЛ/СНІД”

Студентка групи ГР.мз-201с Мисик Анжела провела просвітницькі лекції “Молоді про ВІЛ/СНІД” серед учнів 9-11 класів Ніжинської гімназії №17. Лекції супроводжувались презентаціями та поширенням авторських буклетів серед молоді з інформацією про ВІЛ/СНІД, профілактику, шляхи передачі, методи та місця обстеження. Доповідачка ознайомила учнів з експрес-тестом на ВІЛ та методикою його проведення. В кінці лекції учні активно задавали питання, які їх цікавили, та обговорювали з доповідачкою отриману інформацію.

Дякуємо студентці спеціальності 229 Громадське здоров’я за активну інформаційно-просвітницьку роботу серед молоді!