Доцент кафедри громадського здоров’я прийняла участь у роботі журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

31 січня 2024 року у дистанційному форматі, відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. До складу журі входила доцент кафедри громадського здоров’я навчально-наукового медичного інституту СумДУ – Тетяна Івахнюк. Олімпіада з біології, традиційно, складалась з 2-х турів: теоретичного та експериментального.

Теоретичний тур містив тестові завдання різного рівня складності. Від учнів вирішення олімпіадних завдань (тестів) потребувало як знань біологічного змісту відповідного розділу біології, так і умінь застосовувати їх у конкретних умовах. Під час виконання експериментального туру учні мали можливість проаналізувати особливості будови та життєдіяльності представників різних видів живих організмів; дослідити особливості успадкування ознак за результатами наведених дослідів тощо. В інтелектуальних змаганнях з біології взяли участь 28 школярів територіальної громади Сумської області.