Засідання студентського наукового гуртка кафедри громадського здоров’я «Імунопрофілактика – здоров’я нації»

30 квітня на кафедрі громадського здоров’я відбулося засідання студентського наукового гуртка «Імунопрофілактика – здоров’я нації». Даний захід був проведений в рамках Всесвітнього тижня імунізації, що у 2024 році проходив з 24 по 30 квітня та був покликаний привернути увагу до колективних дій, необхідних для захисту людей від хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації. Студенти спеціальностей 222 Медицина обговорили успіхи у сфері імунопрофілактики в історичному й сучасному аспектах; питання вакцинації вагітних та сучасні виклики для імунізації. Студенти спеціальності 221 Стоматологія зробили акцент на сучасних наукових досягненнях в імунопрофілактиці карієсу та захворювань пародонту. Студенти спеціальності 229 Громадське здоров’я  ознайомили всіх учасників семінару з регіональними Стратегіями розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики на період до 2030 року.

Ця зустріч надихнула всіх учасників на нові ідеї розвитку стратегії просвітницької роботи на регіональному рівні з ключових питань імунізації.

Колектив кафедри громадського здоров’я дякує кожному учаснику засідання за цікаві та змістовні доповіді! З найкращими побажаннями і надією на майбутній успіх!

Миру та перемоги!