Wiadomości Lekarskie

Завідуючого кафедрою громадського здоров’я, д. мед. н., професора Сміянова Владислава Анатолійовича призначено членом міжнародної редакційної колегії журналу Wiadomości Lekarskie.

Журнал Wiadomości Lekarskie є одним з перших науково-практичних та інформаційно-аналітичних медичних періодичних видань Польщі, є офіційним журналом польського медичної спільноти, що безперервно видається з 1928 року. Журнал призначений для ознайомлення вчених-медиків з сучасними проблемами медичної науки і підвищення кваліфікації практикуючих лікарів.

Журнал індексується в ряді баз даних, включаючи PUBMED / MEDLINE, SCOPUS, EBSCO, INDEX COPERNICUS.

Колектив кафедри  вітає Вас! Ми переконані, що Ваш досвід та знання сприятимуть подальшому розвитку та зміцненню наукового престижу журналу!