Викладачі кафедри продовжують роботу щодо підвищення своєї кваліфікації

Доцент кафедри громадського здоров’я ННМІ Тетяна Івахнюк пройшла курси тематичного удосконалення «Дослідження чутливості мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів за вимогами  EUCAST». Курси тематичного удосконалення проходили на базі навчально-наукового медичного інституту НТУ «ХПІ» з 16 лютого до 22.02.2023 р. Під час тематичного удосконалення були розглянуті рекомендації та методики EUCAST щодо визначення механізмів резистентності та специфічної резистентності, що має клінічне та/або епідеміологічне значення, які затверджені  Європейським товариством з клінічної мікробіології та інфекційних хвороб. Крім того, були розглянуті питання інтерпретації результатів методик EUCAST та принципи застосування даних результатів відповідно до класифікаційної бази даних «AWaRe».