Викладачі кафедри надають допомогу  закладам  громадського харчування  у  забезпеченні  безпечності  їх продукції для споживачів.

Викладачі кафедри: професори Касянчук Вікторія Вікторівна та Бергілевич Олександра Миколаївна   продовжують надавати допомогу  закладам  громадського харчування  у  забезпеченні  безпечності  їх продукції для споживачів. На цей раз укладено  2 договори  на  наукову підтримку   розробки  системи НАССР на загальну суму 30 000 грн  для харчоблоку Сумської спеціальної початкової школи №31 Сумської міської ради.   Буде проведено  навчання із керівництвом школи  та працівниками харчоблоку щодо  впровадження  системи  НАССР, а також будуть визначені усі  можливі небезпеки  під час приготування та роздачі їжі школярам  та заходи щодо їх усунення. При цьому будуть враховані усі нові підходи  у шкільному харчуванні, які нещодавно  запроваджені  в Україні.