Викладачі кафедри громадського здоров’я підвищують рівень професійної кваліфікації у відповідності до профілю кафедри та освітніх компонентів

З 20 квітня по 5 травня 2023 року доцентка кафедри громадського здоров’я – Івахнюк Тетяна, пройшла цикл тематичного удосконалення на базі на базі навчально-наукового медичного інституту НТУ «ХПІ» за тематикою « тематичного удосконалення «Лабораторна діагностика кишкових захворювань»  та успішно пройшла атестацію (посвідчення № 59/22 від 05.05.23 р.). В рамка даного тематичного удосконалення розглядалися сучасні аспекти індикації та ідентифікації збудників кишкових інфекцій; опановувалися нові методики ідентифікації. Здобуті знання будуть впровадженні у освітній процес під час викладання дисциплін Освітної програми  222 Медицина, 229 Громадське здоров’я, 221 Стоматологія.