Владислава Куст посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

16 квітня 2021 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Національний медичний університет імені О.О. Богомольця» (м. Київ) відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Практична медицина».

Автори робіт представляли результати власних досліджень під час конференції. На підставі висновків рецензентів членами журі було визначено 8 студентських наукових робіт, автори яких виступали у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу з галузі знань «Практична медицина». Серед них наукова робота «Сlinical and microbiological features of otomycosis and issues of etiotropic therapy» студентки
4 курсу Медичного інституту Сумського державного університету Владислави Куст (науковий керівник – асистент, к.м.н. І. О. Плахтієнко, консультант із мікробіологічних досліджень – доцент Т. В. Івахнюк) була визнана однією з найкращих, а її автору присуджено ІІ місце.

Вітаємо Владиславу та Інну Олександрівну і бажаємо подальших наукових успіхів!