Відбувся вебінар «Єдине здоров’я» – основи концепції і можливості взаємодії

Здобувачі освіти спеціальності Громадське здоровя та  викладачі кафедри прийняли участь в онлайн вебінарі, який організований Бюро ВООЗ в Україні за підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України (ЦГЗ) та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) з метою підвищення рівня обізнаності студентів ветеринарних та медичних спеціальностей про підхід «Єдиного здоров’я», а також рівня комунікації між вищими навчальними закладами ветеринарних та медичних спеціальностей, що є важливим елементом ефективного впровадження зазначеного підходу.

Захід відбувся 7 листопада 2023 року на платформі Zoom. Напочатку вебінару учасників привітали Педро Гомес і представниця ВООЗ пані Ліза, які наголосили на важливість розуміння концепції «Єдиного здоров’я», оскільки здоров’я людей тісно пов’язано із здоровою природою, навколишнім середовищем і здоров’ям тварин.

Вебінар складався із двох секцій: Секція І: Міжнародні аспекти впровадження підходу «Єдиного здоров’я» і Секція ІІ: Впровадження підходу «Єдиного здоров’я» в Україні».

Міжнародні колеги з Європейського регіонального бюро ВООЗ та Бюро Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) в Україні були залучені для проведення першої секції і надали чітке розуміння поняттю Єдиного здоров’я, механізмів взаємозв’язку між природою, людиною, тваринами.

Представники Центру громадського здоров’я МОЗ України (ЦГЗ) і Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) Антон Фабін і Михайло Туяхов описали напрями діяльності ЦГЗ у впровадженні концепції Єдине здоров’я.

Дякуємо організаторам за можливість прийняти участь у заході!