Відбувся освітній фестиваль неформальної освіти

Студентство медичного інституту, в тому числі спеціальності «Громадське здоров’я», прийняли участь в освітньому фестивалі неформальної освіти. Локація “Право на інклюзивне місто” (модераторкою виступила доцентка кафедри Г.В. Губенко). На сьогодні ключовими задачами у сфері інклюзивності були окреслені такі: визнання гідності кожної людини; доступність; рівні можливості для освіти і роботи / інклюзивність; покращення медичних сервісів; реформу реабілітаційних сервісів; забезпечення відповідних технологій; деінституціалізація; адаптацію соціальної моделі інвалідності. Учасниці та учасники на локації отримали авторський путівник міста з закодованими кейсами, вирішення яких зможуть покращувати якість життя, допомагають замислитися над проблемами і можливістю їх вирішення.