Участь викладачів кафедри громадського здоров’я та здобувачів спеціальності Громадського здоров’я у вебінарі на тему «Академічні партнерства для покра-щення практики громадського здоров’я: Уроки, отримані під час COVID»

21 січня 2025 року в межах співпраці з проєктом USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” викладачі кафедри та студенти магістерської програми спеціальності Громадське здоров’я вязли участь у вебінарі  “Успішні управлінські рішення в громадському здоров’ї”, організовваного спільно з Проєктом Асоціація громадського здоров’я Філадельфії. Вебінар був присвячений темі “Академічні партнерства для покращення практики громадського здоров’я: Уроки, отримані під час COVID”.  Захід об’єднав науковців, практиків, викладачів та студентів для обговорення досвіду, отриманого під час пандемії COVID-19, та шляхів його використання для покращення практики громадського здоров’я. Студенти спеціальності Громадське здоров’я, які є учасниками наукового гуртка кафедри громадського здоров’я,  змогли доєднатися до заходу через онлайн трансляцію на Facebook сторінку проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я”. Під час вебінару було розглянуто такі ключові питання щодо партнерства між академічними інституціями та практиками сприяли ефективному реагуванню на виклики пандемії; успішні кейси співпраці та їхній вплив на здоров’я громад; уроки, отримані під час пандемії, можуть бути використані в майбутньому для покращення системи громадського здоров’я. Спікеркою даного вебінару була докторка Хізер Клузаріц – керівниця відділу громадського здоров’я на кафедрі сімейної медицини та громадського здоров’я, директорка із залучення громадськості Центру громадського здоров’я та директорка з питань громадського здоров’я медичного центру з просування рівності у сфері охорони здоров’я Пенсильванського університету. Вона також є основною викладачкою магістерської програми з громадського здоров’я на медичному факультеті Університету Пенсильванії.

Захід підкреслив важливість міждисциплінарної співпраці та обміну знаннями між академічною спільнотою і практиками для створення стійких систем громадського здоров’я, здатних ефективно реагувати на глобальні виклики. 

Дякуємо всім учасникам за активну участь і плідну дискусію!