Участь викладачів кафедри громадського здоров’я  у вебінарі “Досвід Філадельфії: як місто Філадельфія відреагувало на швидке зростання рівня інфекцій, що передаються статевим шляхом, використовуючи принципи та підходи громадського здоров’я”

Викладачі кафедри громадського здоров’я навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету в рамках спільних активностей в програмі партнерств українських університетів та університетів Темпл і Дрексел (Філадельфія, США)  прийняли участь у вебінарі “Досвід Філадельфії: як місто Філадельфія відреагувало на швидке зростання рівня інфекцій, що передаються статевим шляхом, використовуючи принципи та підходи громадського здоров’я”. Вебінар відбувся 28 травня за підтримки проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я”.

Під час вебінару, який провівів доктор Дональд Шварц – лідер у сфері громадського здоров’я, обговорювався досвід імплементації програм США щодо профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом серед підлітків. Для ширшої спільноти слухачів вебінар транслювався на фейсбук сторінці проєкту до якого також долучилися здобувачі спеціальності 229 Громадське здоров’я навчально-наукового медичного інститут СумДУ. Даний вебінар є першим з серії вебінарів “Успішні управлінські рішення в громадському здоров’ї”,  що організований спільно з Проєктом Асоціація громадського здоров’я Філадельфії.