Участь викладачів кафедри у міжнародному підвищенні кваліфікації

Доцентка кафедри громадського здоров’я – Івахнюк Тетяна, прийняла участь у міжнародному підвищенні кваліфікації на тему: «Неформальна освіта при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (Phd) в країнах Європейського союзу та Україні». Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) був  Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян. В рамках даного ПК звернути розглядались питання впровадження, розвитку та удосконалення процесів неформальної освіти при підготовці бакалаврів у закладах вищої освіти України та актуальні аспекти Європейського досвіду використання неформальної світи в освітньому процесі.