На кафедрі громадського здоров’я СумДУ відбувся попередній захист бакалаврських робіт

З метою покращення підготовки студентів до захисту бакалаврських робіт на кафедрі громадського здоров’я 14–15 червня 2021 року відбувся попередній захист кваліфікаційних бакалаврських робіт здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 229 «Громадське здоров’я».

Студенти представили результати наполегливої праці протягом усього періоду навчання, висвітлили у своїх роботах актуальні питання громадського здоров’я.

Було заслухано 15 доповідей за результатами проведених досліджень та надано рекомендації щодо доопрацювання випускних робіт. Викладачі кафедри звернули увагу студентів на підготовку до виступу, регламент і презентацію слайдів.

Усі студенти, що успішно пройшли попередній захист допущені до захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт перед Державною екзаменаційною комісією.

Вітаємо здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 229 «Громадське здоров’я» з успішним попереднім захистом і бажаємо успіхів під час державної атестації!