Участь у конгресі в Польщі

Співробітники кафедри сімейної та соціальної медицини на чолі директора Медичного інституту д.мед.н. проф. Владислава Анатолійовича Сміянова взяли активну участь у роботі ІІ Міжнародного конгресу Польського Товариства Здоров’я Публічного, який відбувся 24-26 листопада у Вроцлаві Польща.

На секційних засіданнях, на які запрошувалися представники міністерства, директори інститутів та медичних закладів, у вигляді круглого столу, підіймалися та обговорювалися питання фінансування системи Охорони здоров’я, вплив шкідливих факторів на здоров’я населення в цілому та багато інших актуальних питань системи Охорони здоров’я, не тільки Польщі, але і всього Європейського регіону та України.

Досвід отриманий представниками Медичного інституту буде впроваджуватись не тільки у викладацькій діяльності, але і в плануванні реорганізації системи Охорони здоров’я України.