Освітньо-професійну програму «Громадське здоров’я» акредитовано із визначенням «зразкова»

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було прийнято рішення про акредитацію бакалаврських освітніх програм 229 «Громадське здоров’я» кафедри громадського здоров’я Медичного інститут СумДУ із визначенням «зразкова».

Кафедра громадського здоров’я висловлює глибоку вдячність усім, хто сприяв досягненню цього результату – нашим улюбленим студентам, з якими ми постійно знаходимось у творчій співпраці щодо удосконалення освітніх програм; нашим стейкхолдерам – колегам, які вже стали членами великої родини,  з якими ми постійно поліпшуємо освітні програми, обговорюємо усі питання практики та підготовки фахівців. Дякуємо нашому ректорату, постійна підтримка якого надихає на плідну роботу.

Вдячні усім, хто приймав участь у обговоренні освітніх програм, хто допомагав їх удосконалювати!