Відкриття магістерської програми з громадського здоров’я

В цьому році кафедра «Громадського здоров’я» Медичного інституту СумДУ, анонсує відкриття магістерської програми з громадського здоров’я. Спеціально створені такі умови, що немає жодних обмежень по вступу. На навчання запрошуємо бакалаврів різних спеціальностей, всіх хто має диплом бакалавра (спеціаліста або магістра).

Програма дозволяє:

• За два роки отримати диплом державного зразка у галузі знань «22 Охорона здоров’я» за спеціальністю 229 «Громадське здоров’я»;
  • Проходження практики не тільки в наукових установах і медичних закладах України, а і закордоном;
  • Зручна форма навчання (денна, вечірня, дистанційна) враховує характер зайнятості здобувачів;
  • Кваліфікація випускника – Магістр громадського здоров’я дозволить займати цілу низку відповідних посад (фахівці-організатори закладів охорони здоров’я: дієтологи, методисти, статисти; фахівці обласних та регіональних закладів громадського здоров’я; експерти в страхових компаніях; фахівці економічного та юридичного профілю щодо діяльності системи охорони здоров’я та ін.).

Запрошуємо на навчання!

Довідки за телефоном: 099 44 800 02