Онлайн-марафон «15 днів здоров`я»

З метою покращення психоемоційного стану та популяризації здорового способу життя, особливо в умовах поширення COVID-19, відбудеться онлайн-марафон «15 днів здоров`я» для студентства громадського здоров’я, який триватиме з 12.04.2021 по 30.04.2021.

Реєстраційна форма участі – https://docs.google.com/forms/d/1K3g7SSa5kNosAdCfaHwIehe4XTSYlM-iGrthIXP7K4w

Родзинкою марафону є ідея включення до соціальних питань суспільства, таких як інклюзивність, співпраця з уразливими групами населення. Навіть невеликі добрі справи для інших людей або волонтерство сприяють підвищенню самооцінки, рівень емпатії та співчуття, покращується настрій. Щодня учасники й учасниці отримуватимуть індивідуальні челенджі, завдання, корисну інформацію на тему здорового способу життя, що допомагатимуть “прокачати” здоров’я та провести карантин із користю.  Завдання відповідатимуть 5 тематичним блокам:

• раціональне харчування;
  • фізична активність;
  • ментальне / психічне здоров’я;
  • репродуктивне / сексуальне здоров’я;
  • сон як складова здорового способу життя.

За результатами проведення Марафону найактивніші учасники зможуть виграти корисні призи від Організаторів.

Перелік Переможців буде опубліковано на сайті Кафедри громадського здоров’я та /або на офіційній сторінці Медичного інституту.

Програма МАРАФОНУ

Блок. Здорове харчування

Блок присвячений рекомендаціям щодо здорового харчування, ми створимо Тарілку здорового харчування разом. Будемо ділитися смачними рецептами, перевіримо власний Індекс маси тіла, підключимося до челенджів і розвіювання міфів та упереджень щодо здорової їжі.

Блок. Фізична активність

Протягом трьох днів будуть проведені: заходи розвіювання міфів; челенджи; збір думок учасників та учасниць щодо підтримки активності на карантині. Ми підготували для вас відео з комплексом вправ від тренерки зі Словакії, які легко можна повторювати, навіть залишаючись вдома.

Блок. Сон як складова здорового способу життя

У цьому блоці будуть описані цікаві факти й розвіяні міфи про сон. Ми підготували конкурс на найдивніший сон у вашому житті. Ви дізнаєтесь як покращити якість сну, звернути увагу на наслідки безсоння, особливо у час пандемії Covid-19. На вечірніх посиденьках подивимося відеолекцію від біологині, де дізнаємося «Чому сон – це важливо? До чого призводить депривація сну депривація сну і як це впливає здоров’я?»

Блок. Ментальне / психічне здоров’я

Ми будемо заповнювати трекер настрою протягом Марафону, розвінчувати Міфи, проходити цікавезні тести про ментальне здоров’я і дивитися кіно з нашими партнерами Докудейс. Родзинкою блоку є можливість стати причетним і причетною до Мистецького проєкту “Химери Ми.Є”, на онлайн-зустрічі з акторами та акторками інклюзивного театру.

Блок. Репродуктивне / сексуальне здоров’я

На Марафоні ми будемо знайомитися з методами контрацепції, темою про уникнення небажаної вагітності, абортів; темами здорових стосунків між чоловіком і жінкою; соціального добробуту, пов’язаного із сексуальністю. У ході Марафону до нас завітають у гості сексолог і психотерапевт для обговорення тем гендерної рівності; запобігання насилля, у тому числі за ознакою статі. Протягом зустрічей ви можете (по)ставити питання та слухати коментарі експертів та експерток.

Партнери МАРАФОНУ

Кіноклуб із медіапросвіти з прав людини DOCUDAYS UA «Потенціал» при ГО «Громадська Палата України» (Дніпро).