Олімпіада з дисципліни «Мікробіологія, вірусологія та імунологія»

29 травня 2023 року на кафедрі громадського здоров’я навчально-наукового медичного інституту  Сумського державного університету  відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади з мікробіології серед здобувачів спеціальності 221 «Стоматологія». Олімпіада складалася з 3х етапів, кожен з яких був практико-орієнтованим.  Переможцями І туру Всеукраїнської олімпіади з мікробіології стали студенти групи СМ-201 Дмитро ВОЛОШИН (І місце), Ілля БОГАЧОВ та Максим ОСТАПЕНКО (ІІ місце), Ірина ГУЧЕНКО (ІІІ місце). Переможці олімпіади були відзначені цінними подарунками від студентського директора ННМІ. Пишаємось нашими розумниками! Бажаємо їм і надалі бути у фарватері розвитку сучасної української стоматології! Слава Україні!