Наукове стажування викладачів кафедри громадського здоров’я

З 1 по 7 листопада 2021 р. в рамках наукового стажування група науковців Сумського державного університету у складі професора Владислава Сміянова – завідуючого кафедри громадського здоров’я, доцента кафедри громадського здоров’я Вікторії Ясенок, керівниці Центру соціологічних досліджень, доктора політичних наук Андріани Костенко, кандидата політичних наук Миколи Назарова, кандидата філософських наук Юлії Савельєвої, кандидата психологічних наук Наталії Теслик та провідного спеціаліста кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Крістіни Сахно відвідала Варшавський медичний університет.
У рамках візиту відбулися зустрічі з професором Маріушем Гуйським – деканом факультету наук про здоров’я Варшавського медичного університету, професором Робертом Галонзковським – заступником декана факультету дієтології, медичної допомоги та громадського здоров’я, представниками видавництва наукових медичних журналів ALUNA: директором видавництва Анною Лучинською , науковим редактором та керівником відділу міжнародного співробітництва, доктором медичних наук Лесею Руденко, та керівником відділу підписки Бартошем Гутерманом.
Під час зустрічей обговорювалися питання планової взаємної співпраці, як на науковому, так і на академічному рівнях. Підняті питання стосувалися, зокрема, спільних наукових публікацій та обміну студентами та викладачами в рамках програм академічної мобільності. Під час зустрічей науковців відбувся обмін досвідом в питаннях,пов’язаних із функціонуванням суспільства під час пандемії COVID-19. Представники обох університетів обговорювали найважливіші, актуальні проблеми охорони здоров’я, серед яких розуміння населення про важливість вакцинації проти COVID-19 та методи боротьби з фейковими новинами, що підривають їх безпеку.
Візит науковців до Варшавського медичного університету започаткував процес науково-дидактичної співпраці між освітніми центрами, спрямований на міжнародний обмін та спільні дослідження.