На кафедрі громадського здоров’я відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт

24 травня 2024 р. на кафедрі громадського здоров’я відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт здобувачів освіти спеціальності 229 «Громадське здоров’я» денної і заочної форм навчання.

Захист кваліфікаційних робіт проходив на платформі Google meet у формі презентацій та доповідей здобувачів з подальшими питаннями членів комісії. Були представлені роботи з різних напрямків громадського здоров’я, зокрема боротьбі з ВІЛ ті СНІДом, організації роботи закладів охорони здоров’я, донорства, антибіотикорезистентності та антимікотикочутливості, ін.

Члени комісії і викладачі кафедри відзначили високий рівень представлених робіт. Вітаємо наших випускників із успішним захистом і бажаємо подальших професійних досягнень!