Доцентка кафедри громадського здоров’я взяла участь у програмі міжнародних наукових обмінів

Доцентка кафедри громадського здоров’я, к.мед.н Голубнича В.М. отримала можливість брати участь у програмі міжнародних наукових обмінів, за підтримки уряду Сполучених Штатів Америки (16.06.2022 – 15.05.2023 р.) на базі «Центру розробки антимікробних засобів»  Північно-Східного Університету  у м. Бостон, США. Під час проходження стажування Голубнича В.М. пройшла низку курсів, які є дотичними до питань біозахисту та біобезпеки. Взяла участь у щорічній науковій конференції   “Boston Bacteria Meeting 2022”, яка відбувалася на базі Гарвардського університету, м. Кембридж та була присвячена актуальним питанням мікробіології. Під керівництвом директора «Центру розробки антимікробних засобів» професора Кіма Люїса, Голубнича В.М. розпочала проведення досліджень, які спрямовані на отримання нових перспективних антимікробних засобів бактеріального походження.