Березневе засідання наукового гуртка кафедри

У березні відбулося засідання наукового гуртка в онлайн форматі під керівництвом доцентки кафедри громадського здоров’я Світлани Півень. Здобувачі освіти групи ГР -001 та ГР-001-1 представили свої наукові роботи в рамках курсу “Громадське здоров’я в практиці. Соціологія здоров’я”. Усі роботи виконані на основі проведення соціологічного опитування з тем : “Проблематика куріння дорослого населення міста Суми”, “Споживання нікотинових виробів через електронні пристрої серед молоді міста Суми“, “Обізнаність населення міста Суми щодо питання сексуального насильства пов’язаного з конфліктом“.

Студенти опрацювали літературні джерела із вищенаведених тем, проведи аналіз соціологічного опитування і зробили висновки. Наразі готуються прийняти участь у  Міжнародній Медичній Конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «BIOMEDICAL PERSPECTIVES» Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету.

Кафедра громадського здоров’я бажає подальших успіхів здобувачам освіти на науковій ниві!