Асистентка кафедри пройшла курси підвищення кваліфікації

Асистентка кафедри громадського здоров’я Світлана Півень пройшла курси підвищення кваліфікації за програмою «Домедична допомога постраждалим в умовах війни». Курси проходили протягом 13-14 березня на базі СумДУ.

Програма передбачала засвоєння теоретичного матеріалу і набуття практичних навичок. Слухачі курсу ознайомилися з протоколом тактичної медицини ТССС—ASM, навчилися надавати допомогу за алгоритмом M.A.R.C.H., забезпечувати прохідність дихальних шляхів непритомній постраждалій особі, зупиняти кровотечу різними засобами на різних частинах тіла людини.

Дякуємо організаторам проведення програми і викладачам кафедри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ННМІ СумДУ: д. мед. н., проф. Шкатулі Ю.В., к. мед. н., доц. Бадіону Ю.О. та к. мед. н. Ткаченко Ю.А. за отримані навички і знання.