28 грудня на кафедрі громадського здоров’я навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету відбувся І тур Всеукраїнської предметної олімпіади з мікробіології, вірусології та імунології. У олімпіаді прийняли участь здобувачі 3-го курсу спеціальності Медицина та Педіатрія. Під час олімпіади учасники виконали завдання теоретичного та практичного спрямування. За підсумками олімпіади були визначені переможці: І місце – студентка групи МЦ.м-101 – Валерія Бутенко; ІІ місце студентка групи МЦ.м-101 – Владислава Янішевська та Аліна Баришок; ІІІ місце – студентка групи МЦ.м-101 – Валерія Лазоренко та студентка групи МЦ.м-103 – Ганна Ревенко.

Кафедра громадського здоров’я вітає всіх переможців та учасників!

Бажаємо нових творчих та професійних здобутків й перемог!