Участь доцента кафедри громадського здоров’я у складі журі ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України

23 лютого 2024 року доцентка кафедри громадського здоров’я – Тетяна ІВАХНЮК прийняла участь у складі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН секцій «Медицина» та «Біологія людини». Під час конкурсу учасники представили результати власних наукових досліджень. Кожен дослідницький проєкт мав високий рівень підготовки, цікаву та актуальну тематику та високий рівень досягнутих завдань дослідження.

Колектив кафедри громадського здоров’я бажає кожному учаснику конкурсу подальших наукових досягнень та перемог!