Психологічна підтримка громад Сумської області

У грудні відбувся триденний тренінг «Модель психологічної стійкості громад». Тренінг проводится в рамках проєкту “Надання послуг з психосоціальної підтримки в Сумській області”, який реалізується співробітницями кафедри Психології, політології та соціокультурних технологій спільно із кафедрою Громадського здоров’я за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ).

У тренінгу прийняли участь 24 представника/ці Сумської області із Охтирської, Сумської, Лебединської, Шосткінської, Конотопської, Роменської територіальних громад.

Тренінг фокусується на певних напрямах: основи надання першої психологічної допомоги: як, кому, де можна надати психологічну допомогу; важливісті розуміння самовідновлення і самодопомоги; розвитку навичок моделі стійкості спільнот. Захід організувала Світлана Півень, доцентка кафедри громадського здоров’я, а провели – психологи, викладачі кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Дар’я Данілова, Крістіна Сахно, Галина Івченко. Тренерки активно використовували різні психологічні техніки і вправи для формування розуміння і навичок моделі стійкості громад.