Кафедра громадського здоров’я продовжує радо зустрічати майбутніх абітурієнтів!

16 квітня відвідувачами стали учні 10-11 класів Великочернеччинського ЗЗСО. Старший викладач кафедри, Піхтірьова А.В., детально познайомила відвідувачів з основами мікробіології та мікрофлорою предметів повсякденного використання, а саме: грошових банкнот, кухонної губки та ін. Розповіла про користь та недоліки лікування хвороб антибіотиками та про методи визначення чутливості збудників бактеріальних інфекцій за допомогою диско-дифузійного методу.

Також школярі мали змогу познайомитися з гігієнічними приладами, які використовується у лабораторних та польових умовах. Більш детально дізналися про роботу 3D принтеру та можливості його використання у медичній сфері, а також відвідали хіміко-токсикологічну лабораторію.

Школярі залишилися задоволеними зустріччю. Наша кафедра завжди гостинно відкриває двері для бажаючих отримати знання та якісну освіту!!!