День відкритих дверей за участі кафедри громадського здоров’я

Кафедра громадського здоров’я радо відкрила двері для школярів навчальних закладів м. Суми. 11 квітня кафедра радо вітала учнів 11-х класів Комунальної установи Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів Сумського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 2 Сумської міської ради. Під час зустрічі школярі познайомилися з основами епідеміології та дізналися про об’єкти зовнішнього середовища, які можуть стати причиною інфікування. Окрім того, майбутніх абітурієнтів зацікавило відвідування хіміко-токсикологічної лабораторії. Доцент кафедри Олешко О.М. разом зі студентами розповів  про дослідження, які проводяться у лабораторії та продемонстрував засоби вимірювання та допоміжне обладнання, яке застосовується під час їх проведення. Особливо звернув на себе увагу та зацікавив школярів 3D принтер на якому здійснюється друкування деталей необхідних для проведення досліджень.

Школярі отримали цікаві та корисні знання та безліч позитивних емоцій. Чекаємо майбутніх абітурієнтів у стінах нашого навчального закладу!