День відкритих дверей Сумського державного університету

20 квітня (субота) учні, студенти коледжів та батьки абітурієнтів познайомитися з Сумським державним університетом. Традиційний захід «День відкритих дверей» відбувся в укритті Конгрес-центру СумДУ. Під час заходу відвідувачі познайомилися з інститутами, факультетами, усіма спеціальностями та освітніми програмами; відвідали зони віртуальної реальності, кіберспорту тощо. Формат Дня відкритих дверей включав сюрпризи, вікторини, ігри, розіграші подарунків; відповіді на питання щодо правил вступу; порад, як готуватися до вступу.

До Дня відкритих дверей Сумського державного університету в новому форматі також долучилася кафедра громадського здоров’я Навчально-наукового медичного інституту. Викладачі кафедри познайомили майбутніх абітурієнтів із цікавим світом мікроорганізмів та засобами боротьби з ними.

Шановні абітурієнти, запрошуємо Вас приєднатися до нашого дружнього колективу Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету для розвитку вашого особистого успіху, щасливого професійного майбутнього. Разом до знань – разом до спільної Перемоги!