День відкритих дверей для учнів КУ Сумської спеціалізованої школи №25.

На кафедрі громадського здоров’я триває профорієнтаційна робота у рамках дня відкритих дверей. 23 квітня відвідувачами стали учні КУ Сумської  спеціалізованої школи №25. Під час зустрічі школярі познайомилися з основами епідеміології та мікробним світом, який їх оточує щодня. Розглянули мікропрепарати збудників поширених захворювань та дізналися про методи їх запобігання та лікування.

Доцент кафедри Олешко О.М. ознайомив з гігієнічними приладами, які використовуються у медичній практиці. Провів екскурсію до хіміко-токсикологічної лабораторії, розповів про специфіку її роботи та про дослідження, які там проводяться.

Кафедра громадського здоров’я завжди рада новим зустрічам та із задоволенням ділиться цікавими знаннями!